Description
| Model | Â Bagalo 301 by Mya – B462 |
| Gender | Â Gents |
| Date | Â 1970s |
| Colour | Â Black |
| Condition | Â New Old Stock with original packaging |
| Size | Â 54×20(medium) |
| Eyepiece | Â 54mm x 47mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 134mm |
| Full Frontal width | Â 138mm |
| Sides | Â 140mm |






Reviews
There are no reviews yet.