Description
| Model | Â Arthur – B456 |
| Gender | Â Gents |
| Date | Â 1960s |
| Colour | Â Black |
| Condition | Â Very Good : Reconditioned : Light signs of wear to inner edges of sides |
| Size | Â 42×20 (petite) |
| Eyepiece | Â 42mm x 38mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 118mm |
| Full Frontal width | Â 124mm |
| Sides | Â 140mm |






Reviews
There are no reviews yet.