Description
| Model | Â Vanda : A285 |
| Colour | Â Anodised aluminium |
| Condition | Â Reconditioned : Clean with light signs of wear |
| Size |  44×18(small/medium) |
| Eyepiece | Â 44mm x 35mm |
| Bridge | Â 18mm |
| Temple to temple | Â 126mm |
| Full Frontal width | Â 132mm |
| Sides | Â 140mm |






Reviews
There are no reviews yet.