Description
| Model | Â Grafton Fifi – A284 |
| Colour | Â Black and mercury with gold detailing |
| Condition | Â New old stock |
| Size |  46×20 (medium) |
| Eyepiece | Â 46mm x 31mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 122mm |
| Full Frontal width | Â 130mm |
| Sides | Â 135mm |
£65.00
Black acetate
Without lenses ready to be glazed.
Made in West Germany
1 in stock
| Model | Â Grafton Fifi – A284 |
| Colour | Â Black and mercury with gold detailing |
| Condition | Â New old stock |
| Size |  46×20 (medium) |
| Eyepiece | Â 46mm x 31mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 122mm |
| Full Frontal width | Â 130mm |
| Sides | Â 135mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.