Description
| Model | Â Persona 204 – B460 |
| Gender | Â Gents |
| Date | Â 1970s |
| Colour | Â Brown smoke |
| Condition | Â New Old Stock with original packaging |
| Size | Â 54×18(medium) |
| Eyepiece | Â 54mm x 42mm |
| Bridge | Â 18mm |
| Temple to temple | Â 128mm |
| Full Frontal width | Â 134mm |
| Sides | Â 140mm |







Reviews
There are no reviews yet.