Description
| Model | Â ioves Mod91Â – B463 |
| Gender | Â Gents |
| Date | Â 1970s |
| Colour | Â Brown fade |
| Condition | Â New Old Stock with original packaging |
| Size | Â 52×18(medium) |
| Eyepiece | Â 52mm x 46mm |
| Bridge | Â 18mm |
| Temple to temple | Â 130mm |
| Full Frontal width | Â 134mm |
| Sides | Â 140mm |






Reviews
There are no reviews yet.