Description
| Model | Â Quadra eye – D465 |
| Colour | Â 14K Rolled Gold |
| Condition | Â Reconditioned : Shows very light signs of wear |
| Size | Â 52×20 (large) |
| Eyepiece | Â 52mm x 41mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 136mm |
| Full Frontal width | Â 136mm |
| Sides | Â 145mm |
£90.00
14kt Rolled Gold with hockey sides.
Made in England
Awaiting your lenses
1 in stock
| Model | Â Quadra eye – D465 |
| Colour | Â 14K Rolled Gold |
| Condition | Â Reconditioned : Shows very light signs of wear |
| Size | Â 52×20 (large) |
| Eyepiece | Â 52mm x 41mm |
| Bridge | Â 20mm |
| Temple to temple | Â 136mm |
| Full Frontal width | Â 136mm |
| Sides | Â 145mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.