Description
| Model | Â BL007 – B464 |
| Colour | Â C3 Black |
| Condition | Â Shop trial stock – used for fitting within an opticians – Looks new |
| Size | Â 51×18 (medium) |
| Eyepiece | Â 51mm x 38mm |
| Bridge | Â 18mm |
| Temple to temple | Â 130mm |
| Full Frontal width | Â 134mm |
| Sides | Â 140mm |







Reviews
There are no reviews yet.